قالب خبری وردپرس News Portal

صفحه اصلی قالب وردپرس News Portal دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس News Portal

  • قالب وردپرس News Portal دارای هفت جایگاه ابزارک است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظر خودتان را به جایگاه‌های مورد نظرتان اضافه کنید.
  • قالب وردپرس news portal دارای صفحه زیبا و ساده جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وبسایت خبری خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو در بالا و پایین هدر است.
  • دارای ابزارک‌های بسیار حرفه‌ای و اختصاصی که در برگه خانه می‌توانید آن ها را اضافه کنید.

قالب خبری وردپرس

نکات نصب قالب

 1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس News Portal کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
 2. برای ایجاد فرم تماس در برگه تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
 3. برای نمایش آیکون‌های شبکه اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب، لینک هر شبکه اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
 4. برای اینکه بتوانید صفحه اصلی را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید باید از ابزارک‌های اختصاصی قالب وردپرس News Portal استفاده کنید و آن ها را به جایگاه‌ ابزارک‌ها در صفحه اصلی اضافه کنید.

News Portal-قالب وردپرس News Portal
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس News Portal توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

حجم قالب : 1 مگابایت
لینک دانلود

درون ریز محتوای دمو :16 کیلوبایت
لینک دانلود

درون ریز ابزراک های دمو :1 کیلوبایت
لینک دانلود

(Visited 23 times, 1 visits today)

درباره نویسنده

شما ممکن است علاقه مند باشید.

نظر بدهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی فقط 90 هزار تومن -نمونه فروشگاه های ما رو ببینید