قالب خبری وردپرس Eggnews

صفحه اصلی قالب وردپرس Eggnews دارای دو ستون است که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می‌گیرد. و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Eggnews

  • قالب وردپرس Eggnews دارای جایگاه‌های زیادی برای افزودن ابزارک‌هایتان دارد که می‌توانید به راحتی در هر قسمت ابزارک‌های مورد نیاز خودتان را اضافه کنید.
  • همچنین این قالب دارای چندین ابزارک اختصاصی می باشد که با نصب قالب در بخش ابزارک‌ها می‌توانید آن ها را مشاهده کنید.
  • قالب وردپرس Eggnews دارای صفحه ی اصلی بسیار جالبی است و شما برای ایجاد صفحه اصلی باید با استفاده از ابزارک‌ها صفحه ی اصلی خودتان را ایجاد کنید.
  • همچنین دارای سه منو در بالا و پایین هدر و فوتر است.

قالب خبری وردپرس

نکات نصب قالب

 1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Eggnews کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
 2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
 3. برای نمایش آیکون‌ شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
 4. برای اینکه مشابه دمو صفحه اصلی خودتان را ایجاد کنید باید قالب برگه را در قسمت ویرایش برگه ی خانه خودتان انتخاب کرده و آن برگه را به عنوان برگه ی نخست سایت در قسمت تنظیمات قرار دهید، سپس ابزارک‌های مورد نظرتان را برای ایجاد صفحه اصلی در قسمت‌های دلخواه وارد کنید.

Eggnews-قالب وردپرس Eggnews
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Eggnews توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب با حجم :2 مگابایت

لینک دانلود

درون ریز محتوای دمو : 39 کیلوبایت
لینک دانلود

درون ریزی ابزراک های دمو :1 کیلوبایت
لینک دانلود

(Visited 25 times, 1 visits today)

درباره نویسنده

شما ممکن است علاقه مند باشید.

نظر بدهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی فقط 90 هزار تومن -نمونه فروشگاه های ما رو ببینید